PL
Zaloguj

Kim jesteśmy

Spearhead to wiodąca zintegrowana pionowo grupa rolno-spożywcza działająca w Europie Środkowo-Wschodniej oraz w Wielkiej Brytanii, z powodzeniem zwiększająca skalę działalności i przychody rozwijając się w atrakcyjnym sektorze gospodarki.

Dzięki naszej skali, zasięgowi geograficznemu i umiejętnościom staliśmy się dostawcą pierwszego wyboru, produkującym i dostarczającym produkty rolne spełniające wysokie standardy. Bezpieczeństwo pochodzenia naszych produktów monitorujemy „od nasiona do półki sklepowej”.

Nasza ponad 50-letnia historia w połączeniu z renomą zbudowaną dzięki jakości, niezawodności i bezpieczeństwu produktów pozwoliła nam zdobyć pozycję uznanego wiodącego dostawcy dla wielu międzynarodowych producentów i przetwórców żywności oraz sieci handlowych.

Spearhead International jest europejską grupą rolniczą zaopatrującą przetwórców żywności, producentów i sprzedawców detalicznych. Dysponując powierzchnią około 90 000 hektarów, dysponujemy skalą, która pozwala nam niezawodnie dostarczać produkty wysokiej jakości. Zarządzamy ryzykiem poprzez zróżnicowanie geograficzne, wybór przedsiębiorstw, zarządzanie i marketing.

Kontakt

Spearhead International Ltd
Gate 2
Hasse Road
Soham
Cambridgeshire
CB7 5UN Wielka Brytania

Tel.: +44 (0) 1223 233263

Powrót