PL
Zaloguj

Millennialsi na roli. Prezes Spearhead International Limited mówi o tym, jak skłonić młodych ludzi, żeby wybrali tę ścieżkę kariery

Spearhead International Limited chce pokazać młodym ludziom, że rolnictwo to bardzo ciekawa i atrakcyjna ścieżka kariery – mówi Tomasz Zdziebkowski, prezes Grupy Spearhead w rozmowie z Portalem Spożywczym.

Właśnie z myślą o młodych pracownikach w 2015 r. Grupa otworzyła w Bogdanowicach centrum kształcenia rolniczego. Młodzież może tu poznać fach i rolnictwo, a także zaznajomić się z najnowszymi technologiami.

Link do całego artykułu: http://www.portalspozywczy.pl/technologie/wiadomosci/millenialsi-na-roli-jak-sklonic-mlodych-ludzi-zeby-wybrali-te-sciezke-kariery,158886.html

Spearhead International jest europejską grupą rolniczą zaopatrującą przetwórców żywności, producentów i sprzedawców detalicznych. Dysponując powierzchnią około 90 000 hektarów, dysponujemy skalą, która pozwala nam niezawodnie dostarczać produkty wysokiej jakości. Zarządzamy ryzykiem poprzez zróżnicowanie geograficzne, wybór przedsiębiorstw, zarządzanie i marketing.

Kontakt

Spearhead International Ltd
Gate 2
Hasse Road
Soham
Cambridgeshire
CB7 5UN Wielka Brytania

Tel.: +44 (0) 1223 233263

Powrót